Na IUS-u održano drugo testiranje za stipendije

Internacionalni univerzitet u Sarajevu (IUS) je organizovao drugo testiranje za stipendije u subotu, 27. maja 2023. godine za maturante srednjih škola iz Bosne i Hercegovine i regije. Nakon veoma uspješnog prvog testiranja za stipendije u martu, oko 200 budućih studenata je iskoristilo novu priliku da osvoji petogodišnju stipendiju za studij na IUS-u.

IUS ima veoma bogat program stipendiranja za buduće studente koji žele imati moderno kvalitetno obrazovanje, studirati na jednom od najboljih međunarodnih univerziteta u regiji, koristiti najsavremenije sadržaje i steći praktično iskustvo koje će im omogućiti da lakše pronađu posao nakon diplomiranja.

o IUS

Internacionalni univerzitet u Sarajevu - Najbolji privatni univerzitet u Bosni i Hercegovini

Katalog IUS-a možete preuzeti ovdje

Featured Posts